LAST MINUTE!!! WIECZÓR GÓRALSKI GRATIS!! ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA POD TATRAMI
w D.W.” HARNAŚ” ZĄB/BUSTRYK koło ZAKOPANEGO
 
Boże Narodzenie w górach to najpiękniejsze Święta w roku. Od dzieciństwa kojarzą się Wam z pewnego rodzaju magią, miłością, rodziną, ciepłem choinki, oraz mnóstwem pracy. Wszystko to za wyjątkiem zmęczenia przygotowaniami świątecznymi znajdziecie u Nas. Zapraszamy WAS do spędzenia ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA w „HARNASIU” w najwyżej położonej miejscowości z pięknymi widokami. W D.W. „Harnaś” dokładamy co roku starań by BOŻE NARODZENIE,choć spędzone z dala od domu rodzinnego, było dla Naszych gości niezapomniane i pełne uroku. W Wigilię Bożego Narodzenia, stoły zapełnią się wigilijnymi daniami, a gości zachwyci smak wyśmienitych potraw. 
PAKIET  BOŻEGO NARODZENIA  ZA 1 os. ZAWIERA:
Noclegi ze śniadaniem, obiadokolacje z deserem, uroczystą kolację Wigilijną i  śpiewanie kolęd (karaoke), kulig z pochodniami, ogniskiem i winkiem grzanym, uroczyste śniadanie w pierwszy Dzień Świat z degustacją ciast, występ kapeli góralskiej z konkursami i poczęstunkiem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
DIAMENTOWY: 6 dniowy (5 noclegów) od 22. lub 23.12.
W pok.1 os. - 1300 zł - dorośli.
W pok.2 os. - 1200 zł - dorośli.
Pok. 3,4,5 os. - 1100 zł - dorośli
dzieci do 10 lat - 899 zł, dzieci do 15 lat - 950 zł
 
KORALOWY: 5 dniowy (4 noclegi ) od 23 lub 24.12.
Pok.1 os. - 1200 zł - dorośli
Pok.2 os. - 1100 zł - dorośli ,
Pok. 3,4,5 os. -1000 zł - dorośli
dzieci do 10 lat -850 zł, dzieci do 15 lat -  900  zł
Dzieci do 3 lat gratis (bez osobnego miejsca do spania).
WIGILIA
Ledwie zapadnie zmrok, mróz osrebrzy okna naszego „HARNASIA”,
nim zapłoną pierwsze świeczki.
Stoły nakryte świeżo białymi obrusami, a na nich dekoracje,zastawa i opłatki. Uroczysta kolacja Wigilijna składa się z wielu potraw.
Łamiąc się opłatkiem będziemy sobie nawzajem składać życzenia z tradycją góralską.
Menu Wigilijne
Zupy: Barszcz i uszka z grzybami, grzybowa,
Dania ciepłe:  Karp  i pstrąg smażony,ziemniaki,surówka z kap czerwonej,kompot z suszu. 
Kapusta z grochem ,Pierogi  z kapustą i grzybami, Makaron ze śliwkami w sosie własnym, 
Zimne przystawki: Śledź pod pierzynką, śledzik w oleju,  makowiec, mandarynki,lampka wina. Po Wigilii wspólne śpiewanie kolęd-KARAOKE. Do naszych milusińskich przyjdzie Św. MIKOŁAJ (można przywieźć prezenty, lub kupić coś na miejscu w sklepie)
BOŻE NARODZENIE 
25.grudnia Uroczyste Świąteczne śniadanie w formie szwedzkiego stołu, a na stole: deski pełne pieczonych mięs i pachnących ziołami, deski szlachetnych wędlin, pasztetów domowego wypieku i wiele innych smakowitych potraw. Dla naszych milusińskich  korzystanie z sali gier. 
Obiad Świąteczny około godz. 16 - 17. 
Wieczór przy kapeli góralskiej  od godz. 20 do godz. 22 GRATIS!!!
MENU:
Oscypek z żurawiną, karczek z kapustą po góralsku, kiszka swojska, kiełbaski, zimna płyta i przekąski, smalec i chleb swojski, moskole, korboce ,oscypki, bundz, napoje ciepłe, zimne. ( Dopłata - 100 zł/os. dorosłej, dzieci 50 zł - do 10 lat, a 80 zł do 15 lat ), Dodatkową atrakcją są kolędnicy którzy corocznie odwiedzają ośrodek „Harnaś”.
  Św.SZCZEPANA 26.grudnia
Kulig z pochodniami na Furmanową, ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzańcem - 
godz.17 -1 TURA i o 19 -2 TURA Trasa kuligu prowadzi przez ZĄB najwyżej położoną miejscowość w Polsce, SZLAKIEM PAPIESKIM, obok domów rodzinnych słynnych skoczków: KAMILA STOCHA i nieżyjącego już STANISŁAWA BOBAKA. Tą trasą można dojechać do GUBAŁÓWKI oraz do wyciągu krzesełkowego HARENDA -  Stąd piękny widok na Harendę, Zakopane i całe Tatry. Po kuligu ok. godz. 21, potańcówka na sali.
27 grudnia  
śniadanie od 7:30 do 10:30 i wyjazd a dla tych którzy zostają obiad lub obiadokolacja do indywidualnego ustalenia, wydawana do godz.19. . 
Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty,dodatkowe dni taniej.
Email: dwharnas@gmail.com, www.zakopane-harnas.pl/bustryk
tel. 693-999-458 606-347-999 lub 18 207 10 07
Z przyjemnością ugościmy Państwa w naszym obiekcie.