ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA POD TATRAMI

w D.W.” HARNAŚ” ZĄB / BUSTRYK koło ZAKOPANEGO

 

Boże Narodzenie w górach to najpiękniejsze Święta w roku. Od dzieciństwa kojarzą się Wam z pewnego rodzaju magią, miłością, rodziną, ciepłem choinki, oraz mnóstwem pracy. Wszystko to za wyjątkiem zmęczenia przygotowaniami świątecznymi znajdziecie u Nas. Zapraszamy WAS do spędzenia ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA w „HARNASIU” w najwyżej położonej miejscowości z pięknymi widokami. W D.W. „Harnaś” dokładamy co roku starań by BOŻE NARODZENIE,choć spędzone z dala od domu rodzinnego, było dla Naszych gości niezapomniane i pełne uroku. W Wigilię Bożego Narodzenia, stoły zapełnią się wigilijnymi daniami, a gości zachwyci smak wyśmienitych potraw.

 

PAKIET BOŻEGO NARODZENIA ZA 1 os. ZAWIERA:

Noclegi ze śniadaniem, obiadokolacje z deserem, uroczystą kolację Wigilijną i kolędowanie z KARAOKE kulig z pochodniami, ogniskiem i winkiem grzanym, uroczyste śniadanie w pierwszy Dzień Świat z degustacją ciast, korzystanie z sali gier, występ kapeli góralskiej z konkursami i poczęstunkiem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą:

 

      DIAMENTOWY: 6 dniowy (5 noclegów) od 22. lub 23.12.

W pok.1 os. - 1400 zł - dorośli.

W pok.2,3,4,5 os. - 1200zł - dorośli.

dzieci do 10 lat - 899 zł, dzieci do 15 lat - 950 zł

 

KORALOWY: 5 dniowy (4 noclegi ) od 23 lub 24.12.

Pok.1 os. - 1300 zł - dorośli

Pok.2,3,4,5  os. - 1100 zł - dorośli ,

dzieci do 10 lat - 850 zł, dzieci do 15 lat - 900 zł

Dzieci do 3 lat gratis (bez osobnego miejsca do spania).

WIGILIA

Ledwie zapadnie zmrok, mróz osrebrzy okna naszego „HARNASIA”,

nim zapłoną pierwsze świeczki.Dla chętnych ubieranie choinki.

Stoły nakryte świeżo białymi obrusami, a na nich dekoracje,zastawa i opłatki. Uroczysta kolacja Wigilijna składa się z wielu potraw.

Łamiąc się opłatkiem będziemy sobie nawzajem składać życzenia z tradycją góralską.

Menu Wigilijne

Zupy: Barszcz i uszka z grzybami, Grzybowa  Dania ciepłe: Pierogi z kapustą i grzybami, Kapusta z grochem ,Pstrąg i Karp smażony, Makaron ze śliwkami w sosie własnym, ziemniaki, Kompot z suszu.

Zimne przystawki: Śledź pod pierzynką, śledzik w oleju, surówki, makowiec,mandarynki. Do kolacji lampka wina.

Do naszych milusińskich przyjdzie Św. MIKOŁAJ i Elf (można przywieźć prezenty, lub kupić coś na miejscu w sklepie oraz zamówić sesję zdjęciową rodzinną) .Po Wigilii wspólne śpiewanie kolęd-KARAOKE.

 

BOŻE NARODZENIE 25.grudnia

Uroczyste Świąteczne śniadanie w formie szwedzkiego stołu, a na stole: deski pełne pieczonych mięsiw pachnących ziołami, deski szlachetnych wędlin, pasztetów domowego wypieku i wiele innych smakowitych potraw.

Dla naszych milusińskich korzystanie z sali gier.

Obiad Świąteczny około godz. 16 - 17.

Wieczór przy kapeli góralskiej w od godz. 20 do godz. 22

MENU: oscypek z żurawiną, karczek lub udo z prosiaka z kapustą po góralsku, kiska swojska, bigos swojski, zimna płyta i przekąski, smalec i chleb swojski, moskole, korboce ,oscypki, bundz, napoje ciepłe, zimne.(cena 100zł/os. dorosłej, dzieci 70zł). 27.12.2017r. Śniadanie od 7:30 do 10:30 a obiad  do indywidualnego ustalenia, wydawana do godz.18/19. Dodatkową atrakcją są kolędnicy którzy corocznie odwiedzają „Harnasia”.

 

Św.SZCZEPANA 26.grudnia

Kulig z pochodniami na Furmanową, ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzańcem- o godz.19 Trasa kuligu prowadzi przez ZĄB najwyżej położoną miejscowość w Polsce, SZLAKIEM PAPIESKIM, obok domów rodzinnych słynnych skoczków: KAMILA STOCHA i nieżyjącego już STANISŁAWA BOBAKA. Tą trasą można dojechać do GUBAŁÓWKI oraz do wyciągu krzesełkowego HARENDA - Stąd piękny widok na Harendę, Zakopane i całe Tatry. Po kuligu ok. godz. 21, potańcówka na sali.

27 grudnia śniadanie od 7:30 do 10:30

i wyjazd a dla tych którzy zostają obiad lub obiadokolacja do indywidualnego ustalenia, wydawana do godz.19.

(Rezerwując dwa pakiety: świąteczny i sylwestrowy daję wieczór góralski, świąteczny- GRATIS )

Z przyjemnością ugościmy Państwa w naszym obiekcie..

Email: dwharnas@gmail.com, www.harnaszakopane.pl tel. 693-999-458 , 606-347-999 lub 18 207 10 07