ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA POD TATRAMI

w D.W.” HARNAŚ” ZĄB/BUSTRYK koło ZAKOPANEGO

 

Boże Narodzenie w górach to najpiękniejsze Święta w roku. Od dzieciństwa kojarzą się Wam z pewnego rodzaju magią, miłością, rodziną, ciepłem choinki, oraz mnóstwem pracy. Wszystko to za wyjątkiem zmęczenia przygotowaniami świątecznymi znajdziecie u Nas. Zapraszamy WAS do spędzenia ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA w „HARNASIU” w najwyżej położonej miejscowości z pięknymi widokami. W D.W. „Harnaś” dokładamy co roku starań by BOŻE NARODZENIE,choć spędzone z dala od domu rodzinnego, było dla Naszych gości niezapomniane i pełne uroku. W Wigilię Bożego Narodzenia, stoły zapełnią się wigilijnymi daniami, a gości zachwyci smak wyśmienitych potraw. 

PAKIET  BOŻEGO NARODZENIA  ZA 1 os. ZAWIERA:

Noclegi ze śniadaniem, obiadokolacje z deserem, uroczystą kolację Wigilijną i kolędowanie z KARAOKE kulig z pochodniami, ogniskiem i winkiem grzanym, uroczyste śniadanie w pierwszy Dzień Świat z degustacją ciast, filmy (bajki dla dzieci), występ kapeli góralskiej z konkursami i poczęstunkiem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą:

DIAMENTOWY: 6 dniowy (5 noclegów) od 22. lub 23.12.

W pok.2 os. - 699 zł - dorośli.

Pok. 3,4,5 os. - .649 zł - dorośli

dzieci do 10 lat - 449 zł, dzieci do 15 lat - 499 zł.

KORALOWY: 5 dniowy (4 noclegi ) od 23 lub 24.12.

Pok.2 os. - 599 zł - dorośli ,Pok. 3,4,5 os. - 549 zł - dorośli

dzieci do 10 lat - 399 zł, dzieci do 15 lat - 449 zł.

Dzieci do 3 lat gratis (bez osobnego miejsca do spania).

WIGILIA

Ledwie zapadnie zmrok, mróz osrebrzy okna naszego „HARNASIA”,

nim zapłoną pierwsze świeczki.

Stoły nakryte świeżo białymi obrusami, a na nich dekoracje,zastawa i opłatki. Uroczysta kolacja Wigilijna składa się z wielu potraw.

Łamiąc się opłatkiem będziemy sobie nawzajem składać życzenia z tradycją góralską.

Menu Wigilijne

Zupy: Barszcz i uszka z grzybami, grzybowa,i rybna

Dania ciepłe:  Karp smażony,ziemniaki,surówka z kap czerwonej,kompot z suszu. Kapusta z grochem ,Pierogi  ruskie, Makaron ze śliwkami w sosie własnym, Zimne przystawki: Pstrąg w galarecie ,śledź pod pierzynką, śledzik w oleju,  makowiec. Do kolacji lampka wina. Po Wigilii wspólne śpiewanie kolęd-KARAOKE. Do naszych milusińskich przyjdzie Św. MIKOŁAJ (można przywieźć prezenty, lub kupić coś na miejscu w sklepie)

.BOŻE NARODZENIE

25.grudnia Uroczyste Świąteczne śniadanie w formie szwedzkiego stołu, a na stole: deski pełne pieczonych mięs i pachnących ziołami, deski szlachetnych wędlin, pasztetów domowego wypieku i wiele innych smakowitych potraw. Dla naszych milusińskich  korzystanie z sali gier. Obiad Świąteczny około godz. 16 - 17. 

Wieczór przy kapeli góralskiej  od godz. 19 do godz. 21

MENU:

oscypek z żurawiną, karczek z kapustą po góralsku, kiska swojska, kiełbaski, zimna płyta i przekąski, smalec i chleb swojski, moskole, korboce ,oscypki, bundz, napoje ciepłe, zimne.(cena 50 zł/os. dorosłej, dzieci 35 zł)  Dodatkową atrakcją są kolędnicy którzy corocznie odwiedzają ośrodek „Harnaś”.

 Św.SZCZEPANA 26.grudnia

Kulig z pochodniami na Furmanową, ognisko z pieczeniem kiełbasek i grzańcem - o godz.19 Trasa kuligu prowadzi przez ZĄB najwyżej położoną miejscowość w Polsce, SZLAKIEM PAPIESKIM, obok domów rodzinnych słynnych skoczków: KAMILA STOCHA i nieżyjącego już STANISŁAWA BOBAKA. Tą trasą można dojechać do GUBAŁÓWKI oraz do wyciągu krzesełkowego HARENDA -  Stąd piękny widok na Harendę, Zakopane i całe Tatry. Po kuligu ok. godz. 21, potańcówka na sali.

27 grudnia 

śniadanie od 7:30 do 10:30 i wyjazd a dla tych którzy zostają obiad lub obiadokolacja do indywidualnego ustalenia, wydawana do godz.19. . 

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Email: dwharnas@gmail.comwww.zakopane-harnas.pl/bustryk

tel. 693-999-458 606-347-999 lub 18 207 10 07, 18 207 15 97

Z przyjemnością ugościmy Państwa w naszym obiekcie.