OFERTA FERIE ZIMOWE ZIELONE SZKOŁY

W DW ,,HARNAŚ” Bustryk

Zapraszamy Państwa do udziału w programie zielone szkoły, stworzonym z myślą o wypoczynku dla dzieci i młodzieży, w cenie

 

od 100zł-110zł (2x wyżywienie) do 120zł-130zł (3x wyżywienie)

cena zależy od długości pobytu i  wieku dzieci i młodzieży.

 

      Gwarantujemy miłą, domową atmosferę w trakcie pobytu, piękno otaczającej nas przyrody, niezapomniane widoki na Tatry i Podhale oraz na Babią Górę.. Dzieci i młodzież może uczestniczyć w warsztatach artystycznych: malarstwo na szkle, ceramika u nas na sali lub  w pracowni w Białym Dunajcu albo w dowolnym miejscu na terenie Podhala. Zobaczyć pracę GARNCARZA Ratułowa itp. Zapoznać się: z urokami kultury góralskiej, gwary, stroju regionalnego, wyrobu regionalnych produktów: bundz, zyntyca, bryndza i oscypek.

 

W ramach programu zielona szkoła zapewniamy:

  • Zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3, 4 i 5 osobowych,  ok. 180 miejsc noclegowych.

          (łazienka, TV, czajnik, szklanki, dostęp do bezprzewodowego  Wi-Fi w całym domu )

  • pełne wyżywienie, smaczne  domowe posiłki, suchy prowiant na wycieczki całodzienne zamiast kolacji i wtedy jest podawana obiadokolacja (godziny posiłków do ustalenia).
  • 1os.na 15 darmowy pobyt.
  • ogniska z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki, konkursy, zabawy.

  Dostępne: bilard ,ping-pong, piłkarzyki, gry elektroniczne, cymbergaj i siłownia.

Do dyspozycji:  plac zabaw dla dzieciaków(domek ze zjeżdżalnią do piaskownicy, kilka huśtawek, karuzela),siatkówka i koszykówka,  trampolina, basen (średnica 6 m), duży teren przy domu ogrodzony monitorowany  z przeznaczeniem na różne zabawy, konkursy ,tańce.

Dwie sale kominkowe z przeznaczeniem do organizacji  różnych zajęć:

dyskotek, konkursów, zajęć  szkolnych, karaoke, biesiad   itp. + 2 sale z grami które też można  wykorzystać na różne zajęcia. W piłkę nożną i w siatkówkę można też grać na działce ok. 100m od domu lub na boisku sportowym przy szkole w Zębie. Przy tej szkole jest też HALA SPORTOWA płatna 70zł za/h w Gminie w Poroninie. 

 

Uczestnicy  mogą skorzystać z różnych wycieczek, atrakcji m.in.

  1. Wycieczka do Zakopanego gdzie zwiedzamy Krupówki,  stary cmentarz na Pęksowym  Brzysku,  ) muzeum  Kornela Makuszyńskiego(Zakopane), żywe muzeum Pod Kuźniczym Młotem (Zakopane) ,muzeum przyrodnicze Tatrzańskiego Parku Narodowego(Zakopane) , muzeum Jana Kasprowicza (Harenda), skocznię narciarską Wielka Krokiew, zabytkowa drewniana kaplica na Jaszczurówce, dom do góry nogami
  2. Wycieczka na Gubałówkę  (wjazd kolejką terenową), przejście grzbietem Gubałówki do Butorowego Wierchu , następnie zjazd wyciągiem krzesełkowym lub odwrotnie można od nas dojść do GUBAŁÓWKI.
  3. Wycieczka do Doliny Kościeliskiej, Małej Łąki, Strążyskiej, Chochołowskiej zwiedzamy szereg jaskiń znajdujących się w obrębie Doliny Kościeliskiej np.: Mroźna, Mylna, Pawlikowskiego. Wycieczka  piesza lub bryczkami do Morskiego Oka, Spływ przełomem Dunajca w Pienińskim Parku Narodowym  itd.

 

Dodatkowo:

Dla zainteresowanych dawną kulturą góralską  wycieczka do izby regionalnej

„U Gąsienicy” (Murzasichle) gdzie zainteresowani uczestniczą w prelekcji. Spotkanie ma formę posiadów góralskich.

  1. Miasteczko wodne w Zakopanem  ,,Aquapark”  ewentualnie  baseny termalne w miejscowości  Szaflary lub Bukowina Tatrzańska .
  2.     Obecnie są w trakcie budowy największe w Polsce Termy w Chochołowie.

                                                                   Serdecznie zapraszamy do współpracy,

F .H.U.„HARNAŚ”  Anna Lassak

BUSTRYK 77C   34-521 ZĄB  Tel. fax 18 20 710-07,  kom.  693999458, 606 347999 Email: dwharnas@gmail.com