SZKOLENIA, KONFERENCJE w DW. „HARNAŚ w Bustryku

Wyobraźcie sobie miejsce, gdzie w oderwaniu od codziennych problemów, można skoncentrować się wyłącznie na sobie i swoich potrzebach. Miejsce, gdzie można odpocząć, ukoić zmysły, odzyskać spokój ducha.  Właśnie HARNAŚ  jest takim miejscem, gdzie nasi goście będą wypoczywać z dala od zgiełku, w ekologicznej czystej okolicy Tatr.  Wierzymy, że spotkanie u nas pozostanie u Państwa w pamięci jako miejsce,  do którego warto powracać.

W naszym ośrodku istnieje możliwość zorganizowania:

- szkoleń

-konferencji

- narad

-imprez firmowych

- eventów

- spotkań biesiadnych

-przyjęć okolicznościowych

- zjazdów integracyjnych

-wigilii firmowych

Aby Państwa konferencje, czy spotkania biznesowe, były profesjonalnie przeprowadzone, oferujemy Państwu bogate zaplecze konferencyjne wyposażone w sprzęt  techniczny audiowizualny. Posiadamy dwie sale kominkowe, wielofunkcyjne.  Jedna na 100 osób, a mniejsza na 50 osób. Do dyspozycji Państwa oddajemy:

Projektor WXGA, Ekran, Flipchart, Laptop

Naszym miłym gościom oferujemy 150 miejsc  w pokojach 1, 2, 3, 4 osobowych z łazienką,

 TV 43 CALE, Internetem Wi-Fi.

 

Propozycje cenowe

- Nocleg 60.00 PLN

- Śniadanie (Bufet szwedzki) 25.00 PLN

- Kolacja ( w tym danie na ciepło 20.00 PLN

- Obiadokolacja (z przystawkami)30.00 PLN

- Kolacja bankietowa od 60.00 PLN

- Kolacja grillowa od 50.00 PLN

- Przerwa kawowa od 12.00 PLN

 

Wraz z zapleczem konferencyjnym, oferujemy Państwu oprawę  gastronomiczną: organizujemy lunche, przerwy kawowe, przyjęcia, bankiety.  Zapewniamy Państwu wszelkiego rodzaju imprezy towarzyszące o charakterze sportowym, folklorystycznym, oraz po „konferencjach” rozgrzewka.

Wieczory urozmaicamy w zależności od pogody i pory roku, ogniskami, grillowaniem, kuligami z pochodniami, przejażdżkami wozami i innymi  imprezami rekreacyjnymi. Nasi goście mają możliwość  z bezpłatnego  skorzystania z billarda, ping ponga, piłkarzyków i mini siłowni.  Można też skorzystać (odpłatnie) z cymbergaja oraz z gier i automatów elektronicznych. Posiadamy także jacuzzi ze światłoterapią. Każda Z ofert przygotowywana jest pod specjalne  zamówienie klienta. Organizując konferencje dbamy o dokładne wypełnienie  wcześniej poczynionych ustaleń.

Kontakt dla szkoleń i konferencji

Tel. 693 999 458

dwharnas@gmail.com www.harnaszakopane.pl