Dom wczasowy Harnaś  to obiekt monitorowany, z dużym, bezpłatnym parkingiem. Na terenie ośrodka znajduje się sklep wielobranżowy, aneks kuchenny i miejsce do prasowania.

Jeśli szukają Państwo pokoi w stylu regionalnym bądź tradycyjnym, trafiliście pod właściwy adres. Nasz ośrodek oferuje klimatyczny nocleg.

Zakopane oddalone jest o 4 km pieszo natomiast samochodem 10km. W pobliżu znajduje się mnóstwo szlaków turystycznych. 

Posiadamy 1-, 2-, 3-, 4-, 5-osobowe pokoje wyposażone w : TV, czajniki elektryczne, radiobudziki, ręczniki, szklanki. Wszystkie pokoje z łazienką.

W budynku dostępny jest bezprzewodowy internet.

Tatry i okolice:

korzystając z noclegów w naszym obiekcie wszyscy goście otrzymują gratis Tatrzańską Kartę Rabatową, umożliwiającą otrzymanie zniżek na wiele atrakcji (m.in. na wyciągi, baseny termalne, karczmy). Chociaż Tatry i Podhale kuszą wieloma atrakcjami, na terenie ośrodka nie będą się Państwo nudzić.

Atrakcje:

Do dyspozycji gości: sale kominkowe przeznaczone na biesiady, szkolenia, imprezy okolicznościowe, dyskoteki, zajęcia szkolne, karaoke. Dwie sale gier, w których mieszczą się bilard, ping-pong, piłkarzyki, gry elektroniczne i siłownia. Przed obiektem (na przestronnym podwórku) możliwość zorganizowania gier i zabaw sportowych, takich jak: piłka siatkowa, koszykówka, badmington, piłka nożna. Istnieje możliwość zorganizowania zajęć sportowych na terenie pobliskiego boiska szkolnego lub w sali gimnastycznej (500 m od obiektu; warunki korzystania z sali gimnastycznej należy wcześniej uzgadniać ze szkołą).

Do dyspozycji gości oddajemy klimatyczne Jacuzzi

cena:

25 zł/os za godzinę

40 zł/para za godzinę

 

Na indywidualne życzenie gości organizujemy

wieczorki z muzyką góralską, dyskoteki, ogniska i kuligi, a także pieczenie prosiaka lub barana, grillowanie i imprezy okazjonalne (świąteczne lub sylwestrowe).

Ponadto oferujemy pełne lub częściowe wyżywienie.

Zapraszamy zarówno grupy zorganizowane jak i klientów indywidualnych na:  wczasy, wycieczki, święta, sylwestra, weekendy, kolonie, zielone i białe szkoły.

 

Dla grup szkolnych rabaty.

W dniu przybycia Gości pobieramy opłatę klimatyczną.

 

Znajdujemy się w:

Centralna Baza Ośrodków i Organizatorów

Turnusów dla Osób Niepełnosprawnych

http://ebon.mpips.gov.pl/wprowadzenie/

 

bezpośredni link:

http://ebon.mpips.gov.pl/osrodki/show?id=17170

 

               Nocując w naszym obiekcie otrzymają Państwo GRATIS!!!                                 

Tatrzańską Kartę Rabatową, która pozwoli Wam  uzyskać wiele zniżek na takie atrakcje jak: wyciągi, baseny termalne, karczmy itp.!